Про це повідомив уповноважений Президента з питань санкційної політики Владислав Власюк у коментарі Укрінформу. “Санкції США щодо “Роснефті” та “Лукойлу”, запроваджені у жовтні, після кількох тимчасових відтермінувань знову набрали повної чинності. Останній waiver закінчився 16 червня і більше не був Читати далі …







