Але наступне питання — що буде на території України після війни? Хто тут житиме? Який буде рівень добробуту? Як працюватиме економіка? Якщо ми будемо покладатися на інерційний сценарій, то матимемо катастрофічну ситуацію з погляду депопуляції, деградації та економічної залежності. Уже Читати далі …







