S0S! Надзвичайна подія! Київський ТРЦ “Ocean Plaza” тоне в окропі: відвідувачі вибивають скло, людей з опіками виносять

У Києві ввечері 13 січня біля ТРЦ “Ocean Plaza” прорвало трубу з гарячою водою. Через це затопленим виявився не тільки весь перший поверх торгового центру, а й прилегла до нього проїжджа частина дороги.

В результаті НП люди вибивали скла, щоб врятуватися. На даний момент відомо про більш ніж 10 постраждалих, у яких через прорив труби з гарячою водою діагностовано опіки різного ступеня.

Перші кадри інциденту вже з’явилися в Мережі. Пошкоджено також проїжджа частина на вул. Антоновича біля ТРЦ “Ocean Plaza” в декількох місцях, а в одну з ям провалився маршрутний мікроавтобус. Пошкоджено і припарковані поблизу автомобілі. Охорона проводить евакуацію відвідувачів, і якщо знаходилися на першому поверсі ТРЦ люди могли вибратися самостійно, то ті, кого ПП застало вище, не могли самотужки вийти. Затоплення в Києві.

Що відомо на даний момент: – прорив теплотраси стався біля метро Либідська; – окропом затопило дороги та торговий центр Ocean Plaza, в повітря піднявся густий пар; – окріп так швидко заповнив нульовий поверх Ocean Plaza, що відвідувачі не встигли без наслідків покинути будівлю. є постраждалі, к-ть невідома; – постраждали автомобілі, які були припарковані біля ТРЦ; – під асфальт провалилася маршрутка, прямо в окріп; – на місці вже працюють комунальники, також чергують правоохоронці, співробітники ГСЧС і медики.

Світлина від Kyiv Artyl.Світлина від Kyiv Artyl.

Світлина від Kyiv Artyl.

Світлина від Kyiv Artyl.Світлина від Kyiv Artyl.

 

На місці перебувають не тільки рятувальники, але і швидка допомога. Багатьох відвідувачів рятувальники виносили на руках, а деякі люди самостійно вибивали шибки у ТРЦ, щоб врятуватися і вийти на вулицю. “Люди вибивають скла, щоб врятуватися від окропу. Більше 10 постраждалих з різним ступенем опіків”, – пише телеграм-канал PavlovskyNews.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.
Loading...
optAd360 AI Engine [Please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section] ---------------------------------------------------------------