Резніков заявив, що не знав про контракт з нібито завищеними цінами на продукти для ЗСУ

Міністр оборони Олексій Резніков каже, що не знав про контракт, за яким нібито закуповувалися продукти для Збройних сил України за завищеними цінами. За його словами, на стан військ це не вплинуло.

Про це Резніков сказав в інтерв’ю канадському каналу CBC. Водночас керівник Міноборони визнав, що країні необхідно знайти баланс між секретністю воєнного часу та тим, що Україна має рухатися до більш прозорої системи та “європейських стандартів” антикорупційних практик до закінчення війни.

На питання, коли може закінчитися війна, міністр оборони сказав, що залишається оптимістом.

“Я сподіваюся, що цей рік стане роком перемоги”, – сказав він і додав, що для цього ще багато чого потрібно зробити.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше ЗМІ оприлюднили копію контракту Міноборони на 13 млрд грн, у якому ціни на продукти для ЗСУ виявилися вдвічі або навіть утричі вищі за ринкові.

Керівництво міністерства викликали до Верховної Ради. У ході засідання антикорупційного комітету з’ясувалося, що оприлюднений ЗМІ документ нібито ще не набрав чинності, а в Міноборони заявили, що в цьому та інших контрактах виявлено помилки та пообіцяли перевірки й експертизу.

При цьому Резніков заявив, що забезпечення армії якісним і безперебійним харчуванням під час війни є одним з пріоритетів міністерства і зараз воно здійснюється за контрактами минулого року. Його заступник В’ячеслав Шаповалов, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ, подав у відставку.

Також був звільнений директор департаменту закупівель Міноборони Богдан Хмельницький.

На скандал відреагував головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Він заявив, що в Міноборони сповідується “нульова толерантність до корупції” і будь-яка інформація про порушення ретельно перевірятиметься.

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *