“Спадщина Порошенка”: Ось хто отримує НАЙБІЛЬШУ пенсію в Україні і володіє мільйонними статками

Українці продовжують активно обговорювати в Мережі спадщину “Режиму Порошенка”.

Так блогер і юрист Михайло Шнайдер у себе на сторінці розповів про одного чиновника часів Порошенка, який напрацював собі на “космічну” пенсію.

“Знайомтеся це Володимир Жербицький. Володимир Геннадійович отримує найбільшу пенсію в Україні. Він не герой Війни. Не Космонавт. І навіть не Вчений. І навіть не народний Артист.

Жербицький … колишній перший заступник головного військового прокурора, Анатолія Матіоса. Володимир Геннадійович завдяки судам імені Петра Олексійовича, оформив собі пенсію в розмірі … 40 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ в Місяць.

Маючи мільйони гривень на рахунках, десятки квартир і будинків, Жербицький отримує такі ВЕЛИЧЕЗНІ Гроші “, – пише Шнайдер.

Блогер також додав, що все це відбувається на тлі мізерних пенсій простих українців.

“І це відбувається в той час, коли МІЛЬЙОНИ простих українських пенсіонерів, які все своє життя важко працювали, справно платили податки і відрахування, отримують жалюгідні Копійки.

Я сподіваюся, що наша нова влада, нарешті наведе порядок і встановить справедливість, з пенсійними виплатами. І ми більше ніколи не почуємо, про таких VIP-пенсіонерів .. “, – констатував Михайло Шнайдер.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.