Ірина Луценко: Державний діяч, волонтер, дипломат, патріот! Міцно тисну йому руку, обнімаю і беру з нього приклад

Ірина Луценко

Вітаю П‘ятого Президента України Петра Порошенка з Днем народження!

Він був і залишається гідним цієї високої посади.

Як Верховний головнокомандувач – відновив з нуля, озброїв і обмундирував армію в роки свого правління на посту Президента України, що дозволило відвоювати і утримувати закріплені рубежі Донецької і Луганської (це 7% території).

Він продовжує і сьогодні потужно, наполегливо і ефективно укріплювати і наповнювати наші Збройні сили всім необхідним: від автомобілів до безпілотників, ППО (закуплене ним в минулі роки для захисту Києва) до роботів, здатних вести розвідку, перевозити озброєння, евакуювати поранених бійців…

Він особисто приїжджає на фронт, спілкується з бійцями на передку, підтримуючи і мотивуючи їх своїм особистим прикладом.

Як успішний дипломат та результативний переговірник, Порошенко потужно представляє Парламент України як обранець українського народу у закордонних зустрічах з керівництвами іноземних держав. Аргументовано переконує і закликає про додаткову, більш ефективну допомогу Україні.
Він перший закликав до єдності і порозуміння влади і опозиції в боротьбі з агресором.

Своїм прикладом і позицією фракції демонструє конструктивну роботу у ВР на благо захисту і укріплення України.

Державний діяч, волонтер, дипломат, патріот – це те, за що його поважаю я і моя сім‘я, наші однодумці і громадяни, що вірять йому, орієнтуються на його позицію і довіряють йому свої голоси.

Як потужний результат – понад 5 тисяч партійців «Європейської солідарності», сформованої і очолюваної ним партії, зараз самовіддано служать в ЗСУ, територіальній обороні своїх міст і сіл, волонтерять, наближаючи перемогу України у цій кривавій війні.

Міцно тисну йому руку, обнімаю і беру з нього приклад.

З Днем народження, наш П‘ятий Президенте!

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *